Artykuły

Informacje o szkolePierwszego września 2003 roku o godz. 13.00 odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2003/2004. Dla uczniów i rodziców Dąbrowy, Grodzewa, Kalej, Lucin, Mateuszewa i Mechlina inauguracja ta była szczególnie ważna. Została bowiem oficjalnie otwarta i oddana do użytku nowoczesna szkoła. Przecięcia wstęgi dokonali panowie - Marek Basaj - dawny burmistrz, który rozpoczął budowę gimnazjum w Dąbrowie 29.VIII.2001 roku oraz następny włodarz Śremu - Krzyszyof Łożyński, który budowę zakończył i przyczynił się do powstania Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Dąbrowie. W szkole podstawowej rozpoczęło naukę 97 uczniów, zaś w gimnazjum 58 uczniów. Przy szkole funkcjonuje oddział przedszkolny liczący 25 dzieci. Dyrektorem całości została pani Barbara Wierzbińska, a do 2013 r.  jest nim pan Marcin Szydłowski.Szkoła podstawowa - 11 oddziałów - 215 uczniów. Gimnazjum - 1 oddział - 22 uczniów. Oddziały przedszkolne – 3 oddziały - 63 dzieci. Razem 15 oddziałów – 300 uczniów.
Budynek szkoły składa się z segmentu przeznaczonego dla szkoły podstawowej i segmentu dla klas I-III z przestronnymi klasami, z dużej nowoczesnej sali gimnastycznej, świetlicy z zapleczem kuchennym, biblioteki oraz pracowni komputerowej ze stałym łączem internetowym.
W naszej placówce aktywnie działa Rada Rodziców, Samorząd Uczniowski, Wolontariat, Zespół Muzyczny i Szkolny Klub Sportowy.
W  budynku szkoły znajduje się sala dla zerówki, gabinet logopedyczny, higienistki szkolnej, pedagogiczny oraz psychologiczny.
Zajęcia w szkole trwają od 8.00 do 15.20
Uroczyste nadanie imienia Jana Pawła II odbyło się 16 października 2005 roku.
To właśnie osoba, postawa i wartości które głosił Jan Paweł II są najbliższe wizji i misji naszej szkoły.

 

 

 

 

idziennik_logowaniep

bip

logo

karta rowerowa

box rekrutacja

niemiec

erasmuspluslogo

Profilaktycy

Informator szkolny

pdfRODO

pdfBiblioteka szkolna

 pdfZniszczone książki

pdfProcedura zwolnień z wf

pdfPrzydział sal lekcyjnych

pdfDuplikaty dokumentów

pdfEgzamin gimnazjalny

pdfEgzamin ósmoklasisty

pdfTerminy rekrutacji

pdfDowozy szkolne

pdfRegulamin - przedszkole

pdfKalendarz  szkolny

pdfPlan lekcji

pdfDyżury specjalistów

pdfDyżur Dyrektora

pdfZajęcia dodatkowe - kółka

pdfŚwietlice

pdfUbezpieczenia uczniów

pdfWarunki ubezpieczenia

 

Etykieta energetyczna

etykieta2

Goście Online

Odwiedza nas 55 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedziło nas

Odsłon artykułów:
2177717