Artykuły

Soplicowo

ŚWIĘTA TUŻ TUŻ…

Dnia 21 grudnia 2015 r. przedszkolaki wybrały się do Soplicowa w celu głębszego poznania tradycji związanych ze świętami Bożego Narodzenia. Na miejscu zostaliśmy przywitani przez Pastuszka oraz babcię Marysię i wspólnie złożyliśmy wizytę u osiołka Romana, klaczy Guli, krowy Bukietki , owieczek i kózki w Żywej Szopce. Przedszkolaki miały okazję nakarmić zwierzęta suchym chlebem. Babcia Marysia opowiedziała nam o tradycjach bożonarodzeniowych, a następnie wspólnie wykonaliśmy szopkę, którą zabraliśmy ze sobą do przedszkola. Kulminacyjnym momentem wycieczki były odwiedziny Gwiazdora, który obdarował każde dziecko bombką z jego imieniem. Nie zabrakło również dobrej zabawy, wspólnego kolędowania, ubierania choinki oraz tańców.

idziennik_logowaniep

bip

logo

karta rowerowa

box rekrutacja

niemiec

erasmuspluslogo

Profilaktycy

Informator szkolny

pdfRODO

pdfBiblioteka szkolna

 pdfZniszczone książki

pdfProcedura zwolnień z wf

pdfPrzydział sal lekcyjnych

pdfDuplikaty dokumentów

pdfEgzamin gimnazjalny

pdfEgzamin ósmoklasisty

pdfTerminy rekrutacji

pdfDowozy szkolne

pdfRegulamin - przedszkole

pdfKalendarz  szkolny

pdfPlan lekcji

pdfDyżury specjalistów

pdfDyżur Dyrektora

pdfZajęcia dodatkowe - kółka

pdfŚwietlice

pdfUbezpieczenia uczniów

pdfWarunki ubezpieczenia

 

Etykieta energetyczna

etykieta2

Goście Online

Odwiedza nas 52 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedziło nas

Odsłon artykułów:
2177714