Artykuły

Erasmus +

PROGRAM POWER

Mobilność edukacyjna

Mobilność kadry edukacji szkolnej

projektu

Od 2017 roku szkoła uczestniczy w projekcie PO WER pt: Zachęćmy każdego do nauki języka obcego.

Uczestnicy projektu, podczas spotkań zespołu projektowego opracowali Europejski Plan Rozwoju Szkoły, w którym opisano zdiagnozowane potrzeby naszej placówki. Okazało się, że obszarem wymagającym dużego wsparcia jest udoskonalenie umiejętności językowych naszej kadry dydaktycznej.

W projekcie bierze udział pięć uczestniczek: Katarzyna Pajsert, Daria Płygawko, Ilona Pruchnik, Ewa Szałek i Monika Szczepaniak - Cichocka. Każda z nich zdecydowała się na inny kurs językowy lub metodyczno-językowy, dlatego plan zagranicznych mobilności edukacyjnych jest bardzo zróżnicowany. Wszystkie wyjazdy odbywają się w czasie wakacji 2017roku, aby nie dezorganizować pracy szkoły. Uczestniczki projektu w najbliższym czasie wyjadą do Niemiec, Wielkiej Brytanii, Francji i na Maltę.

Zarządzanie projektem jest sterowane przez dwie koordynatorki inicjatywy: Darią Płygawko           i Katarzynę Pajsert, a także dyrektora szkoły, pana Marcina Szydłowskiego.

 


 

Lekcja europejska

 

W październiku uczniowie klasy II i III Gimnazjum wzięli udział w lekcji europejskiej „ Europejskie CV”, przeprowadzonej przez konsultanta z Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct – Poznań. Planując kształcenie się, zdobywanie doświadczeń lub podejmowanie pracy za granicą, ważne jest przedstawienie własnych umiejętności, kompetencji w przejrzysty sposób. Taką możliwość daje Europass. Podczas zajęć gimnazjaliści nauczyli się samodzielnie wypełniać Europass – CV.

 

No images found.

 

 


 

 

 

 

idziennik_logowaniep

bip

logo

karta rowerowa

box rekrutacja

niemiec

erasmuspluslogo

Profilaktycy

Informator szkolny

pdfRODO

pdfBiblioteka szkolna

 pdfZniszczone książki

pdfProcedura zwolnień z wf

pdfPrzydział sal lekcyjnych

pdfDuplikaty dokumentów

pdfEgzamin gimnazjalny

pdfEgzamin ósmoklasisty

pdfTerminy rekrutacji

pdfDowozy szkolne

pdfRegulamin - przedszkole

pdfKalendarz  szkolny

pdfPlan lekcji

pdfDyżury specjalistów

pdfDyżur Dyrektora

pdfZajęcia dodatkowe - kółka

pdfŚwietlice

pdfUbezpieczenia uczniów

pdfWarunki ubezpieczenia

 

Etykieta energetyczna

etykieta2

Goście Online

Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedziło nas

Odsłon artykułów:
2177695