Artykuły

„DZIEŃ DZIECKA”

Dnia 1 czerwca przedszkolaki z okazji „Dnia Dziecka” wybrały się do „Tęczowej Krainy”, gdzie czekała ich zabawa w basenie pełnym kolorowych kulek, najróżniejsze tory przeszkód, bańki mydlane, jazda samochodzikami oraz wiele innych atrakcji, z których mogli korzystać bez ograniczeń. Maluszki dały upust swojej niespożytej energii i zmęczone wróciły do przedszkola, gdzie czekała na nich pyszna pizza, soczki oraz małe upominki.

„STARA CHATA U KOWOLA” W KLUCZEWIE

Dnia 5 maja przedszkolaki wybrały się na wycieczkę do „Starej Chaty u Kowola” w Kluczewie. Zostaliśmy serdecznie przywitani przez wujka Krzysia, który zabrał nas do kuźni, gdzie pokazał nam kucie podkowy szczęścia. Była to nasza pamiątka z pobytu w tym gospodarstwie. Dzieci zostały również zapoznane z pracą w gospodarskiej zagrodzie m.in. karmieniem zwierząt, dojeniem krów. Najwięcej przyjemności przedszkolakom sprawiła zabawa podwórkowa, gdzie mogły pobawić się wraz ze zwierzętami oraz korzystać z tamtejszych drewnianych zabawek tj. hulajnogi, taczki czy rowerka. Na zakończenie dzieci zjadły pyszną kiełbaskę z grilla. Całe szczęście pogoda nam dopisała i maluszki w dobrych humorach wróciły do przedszkola.

 

CZERWONY KAPTUREK

Przedszkolaki czekały, czekały i się doczekały. Tym razem u nas zagościł „Czerwony Kapturek”. Maluszki uwielbiają przedstawienia i zawsze z radością oraz zaciekawieniem przyglądają się występom przygotowanym przez teatrzyk „POMPON”, które dostarczają im wiele emocji.

 

„KOT W BUTACH”

Po raz kolejny odwiedził nas teatrzyk „POMPON”. Tym razem zaprezentowane zostało przedstawienie pt. „ Kot w butach”. Przedszkolaki z niecierpliwością czekają na kolejne występy.

SŁODKA PRZYGODA

Dnia 20 grudnia przedszkolaki wybrały się na wycieczkę do Karmelkowa – manufaktury cukierków w Poznaniu. Dzieci wzięły udział w pokazie produkcji lizaków oraz w warsztatach Zrób to sam, podczas których każdy uczestnik kręcił swojego lizaka. Na koniec maluchy otrzymały ciepłego cukierka degustacyjnego oraz szczelnie zapakowaną paczkę smakołyków.

Więcej artykułów…

idziennik_logowaniep

bip

logo

karta rowerowa

box rekrutacja

niemiec

erasmuspluslogo

Profilaktycy

Informator szkolny

pdfRODO

pdfBiblioteka szkolna

 pdfZniszczone książki

pdfProcedura zwolnień z wf

pdfPrzydział sal lekcyjnych

pdfDuplikaty dokumentów

pdfEgzamin gimnazjalny

pdfEgzamin ósmoklasisty

pdfTerminy rekrutacji

pdfDowozy szkolne

pdfRegulamin - przedszkole

pdfKalendarz  szkolny

pdfPlan lekcji

pdfDyżury specjalistów

pdfDyżur Dyrektora

pdfZajęcia dodatkowe - kółka

pdfŚwietlice

pdfUbezpieczenia uczniów

pdfWarunki ubezpieczenia

 

Etykieta energetyczna

etykieta2

Goście Online

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedziło nas

Odsłon artykułów:
2177690