.

Rekrutacja 2018

 familiapng

 


LISTA PRZYJĘTYCH DZIECI DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO 2018/2019

Oddział Ogólny

1

Banaszak Iga

2

Banaszak Lena

3

Bininda Aleksander Stefan

4

Bininda Maksymilian Jan

5

Budzyński Miłosz

6

Celka Maria

7

Cieślak Maja Maria

8

Cwojdzińska Blanka

9

Dudziak Mikołaj

10

Frąckowiak Filip

11

Gawroński Iwo

12

Góral Bartosz

13

Góral Dawid

14

Grabowski Alan

15

Gruszczyński Gracjan

16

Gurboda Blanka

17

Gurboda Nadia

18

Hendzelek Joanna

19

Hendzelek Kornelia

20

Janiszewska Maja

21

Jankowiak Antonina

22

Karlak Matylda

23

Kaźmierczak  Bartosz

24

Kucharczyk Julia

25

Laboch Wiktoria

26

Majorczyk Maria Natalia

27

Majsnerowski Alan Krzysztof

28

Malińska Antonina

29

Michałowski Oliwier Bartosz

30

Mikołajczyk Alicja

31

Mikołajczyk Hanna

32

Miller Maksymilian Bogdan

33

Miller Mateusz Sławomir

34

Nowacki Antoni

35

Nowak Łukasz

36

Olejniczak Patrycja

37

Podlawska Gabriela

38

Podlawski Marcel

39

Radziejewska Milena

40

Raimann Wiktoria

41

Ratajczak Karolina

42

Rychlewicz Helena

43

Siejek Beata

44

Sieradzka Kaja

45

Sieradzki Ksawery Włodzimierz

46

Skrzypczak Jędrzej

47

Skrzypiński Antoni

48

STACHOWIAK AGATA

49

Stachowiak Antoni

50

Szałek Weronika Agnieszka

51

Szczepaniak Jakub

52

Szydłowski Antoni Franciszek

53

Wakulik Hanna

54

Wakulik Wiktor

55

Wojciechowska Amelia Helena

56

Wojna Zofia 

57

Wyzuj Antonina

58

Wyzuj Emilia

59

Wyzuj Mikołaj

60

Wyzuj Milena

 

Lista dzieci przyjętych do klasy I SP w roku szkolnym 2018/2019

Nazwisko

Imiona

Biesch

Kaja Katarzyna

Czupryńska

Julia

Dopierała

Joanna

Dryer

Patryk

Falbierski

Filip

Gadziński-Cegła

Jan

Górny

Rafał

Hendzelek

Zoja Marianna

Jakubowski

Stanisław Krzysztof

Jankowska

Zofia

Juskowiak

Daniel

Kaczmarek

Filip

Kowalska

Michalina

Laboch

Julia

Malinska

Alicja Teresa

Olczyk

Lena Faustyna

Paluszkiewicz

Jolanta

Paluszkiewicz

Nikola

Ratajczak

Krzysztof

Rzycha

Maksymilian Michał

Siejek

Piotr

Skrzypczak

Bartosz

Skrzypińska

Gabryela

Statucki

Tomasz

Szafrański

Borys

Świdurski

Ksawery

Urbaniak

Maksymilian

Waligóra

Olga

 


 

adobe-reader-icon

DOKUMENTY 

 

Zgłoszenia wypełniają rodzice dzieci zameldowanych

 

w obwodzie szkoły

 

Przedszkole

 

wniosek

 

załącznik do wniosku

 

oświadczenie

 

Szkoła Podstawowa

 

wniosek

 

załącznik do wniosku

 

oświadczenie

 

zgłoszenie

 

 

Zachęcamy do korzystania ze strony internetowej:

https://nabor.pcss.pl/srem

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

Dyrektor Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum im. Jana Pawła II w Dąbrowie informuje, że podania do pierwszej klasy Gimnazjum im. Jana Pawła II w Dąbrowie wraz ze zdjęciem legitymacyjnym należy składać w sekretariacie szkoły do dnia 31 maja 2013.

 

 

Oryginał świadectwa ukończenia szkoły podstawowej oraz oryginał zaświadczenia o wyniku sprawdzianu po klasie szóstej należy dostarczyć do dnia 

idziennik_logowaniep

bip

box rekrutacja

niemiec

erasmuspluslogo

Do wakacji pozostało:
2
2
8
8
Dni
2
2
3
3
Godzin
0
0
6
6
Minut
4
4
7
7
Sekund

Profilaktycy

Stara wersja strony

stara www

Informator szkolny

 pdfZniszczone książki

pdfProcedura zwolnień z wf

pdfPrzydział sal lekcyjnych

pdfDuplikaty dokumentów

pdfEgzamin gimnazjalny

pdfDowozy szkolne

pdfRegulamin - przedszkole

pdfKalendarz  szkolny

pdfPlan lekcji

pdfDyżury specjalistów

pdfDyżur Dyrektora

pdfZajęcia dodatkowe - kółka

pdfŚwietlice

pdfUbezpieczenia uczniów

pdfWarunki ubezpieczenia

 

Bezpieczeństwo

logo-fdds

ochronadziecka

Etykieta energetyczna

etykieta2

Goście Online

Odwiedza nas 79 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedziło nas

Odsłon artykułów:
1951391