Projekty

Zagrajmy o Sukces - rok szkolny 2012/2013

tlo23456

 

„Zagrajmy o sukces”

 

„Zagrajmy o sukces” - Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki (Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach; Działanie 9.1 Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty. Poddziałanie 9.1.2 Wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów z grup o utrudnionym dostępie do edukacji oraz zmniejszenie różnic w jakości usług edukacyjnych).

 

Beneficjentem projektu jest Departament Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego. Partnerem w realizacji Projektu jest Szkolny Związek Sportowy "WIELKOPOLSKA" w Poznaniu.

 

Projekt „Zagrajmy o sukces” realizowany jest z uczniami klasy II gimnazjum. Projektem tym objętych jest 23 uczniów. Obejmuje on udział każdego uczestnika w modułowych zajęciach:

 

Celem głównym projektu jest dostarczenie atrakcyjnych form edukacji, kształcących rozwój prawidłowych postaw społecznych i edukacyjnych oraz zawierający elementy profilaktyki zachowań patologicznych i agresywnych.

DSC03108

 

idziennik_logowaniep

bip

logo

box rekrutacja

niemiec

erasmuspluslogo

Do końca szkoły pozostało:
8
8
6
6
Dni
1
1
4
4
Godzin
5
5
6
6
Minut
4
4
6
6
Sekund

Profilaktycy

Informator szkolny

pdfRODO

pdfBiblioteka szkolna

 pdfZniszczone książki

pdfProcedura zwolnień z wf

pdfPrzydział sal lekcyjnych

pdfDuplikaty dokumentów

pdfEgzamin gimnazjalny

pdfEgzamin ósmoklasisty

pdfTerminy rekrutacji

pdfDowozy szkolne

pdfRegulamin - przedszkole

pdfKalendarz  szkolny

pdfPlan lekcji

pdfDyżury specjalistów

pdfDyżur Dyrektora

pdfZajęcia dodatkowe - kółka

pdfŚwietlice

pdfUbezpieczenia uczniów

pdfWarunki ubezpieczenia

 

Bezpieczeństwo

logo-fdds

ochronadziecka

Etykieta energetyczna

etykieta2

Goście Online

Odwiedza nas 111 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedziło nas

Odsłon artykułów:
2149317