.

Zajęcia Judo

      Wrzesień to najlepszy okres na rozpoczęcie i kontynuację sportowych treningów. Po wakacyjnym lenistwie to czas na ćwiczenia i poprawę kondycji fizycznej. Jeśli zapomnimy o tym w ferworze pierwszych dni roku szkolnego, w późniejszym okresie będzie trudno zachęcić dzieci do regularnych treningów.

     Akademia Judo rozpoczyna nabory na nowy sezon 2014/2015 w Dąbrowie. Klub zachęca do skorzystania z zajęć Judo. Dla nowych uczestników pierwsze zajęcia są bezpłatne Akademia Judo prowadzi szkolenie dzieci i młodzieży od 2009 roku. Pomimo "młodego wieku" może pochwalić się niejednym sukcesem pod względem organizacyjnym jak i sportowym. Obecnie w Klubie trenuje ponad 500 zawodników w kilkunastu miejscach Poznania i okolic oraz w przedszkolach. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych trenerów Judo, którzy są lub byli czynnymi zawodnikami sportowymi, a teraz pragną przekazywać swoją pasję i wiedzę najmłodszym. Akademia Judo, jako jedyna w Wielkopolsce, prowadzi szkolenie dla osób niepełnosprawnych i niesłyszących. Klub jest aktualnym Drużynowym Mistrzem Polski Juniorek Młodszych, posiada medale z Mistrzostw Polski Młodzików, Juniorów czy Młodzieżowców.

Zajęcia w Dąbrowie odbywają się w Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum im. Jana Pawła II w Dąbrowie przy ulicy Śremskiej 2.

PONIEDZIAŁEK I ŚRODA

I gr 13:30-14:00 3-5 lat

II gr 14:15- 14:45 0-3

III gr14:45 do 15:45 klasy 4-6

Wszystkich chętnych zapraszamy już od 8 września. Kontakt trener

PRZEMYSŁAW BINIEK 885 334 869

Pozdrawiam

Radosław Miśkiewicz

prezes Akademia Judo Poznań

 

idziennik_logowaniep

bip

box rekrutacja

niemiec

erasmuspluslogo

Profilaktycy

Stara wersja strony

stara www

Informator szkolny

 pdfZniszczone książki

pdfProcedura zwolnień z wf

pdfPrzydział sal lekcyjnych

pdfDuplikaty dokumentów

pdfEgzamin gimnazjalny

pdfDowozy szkolne

pdfRegulamin - przedszkole

pdfKalendarz  szkolny

pdfPlan lekcji

pdfDyżury specjalistów

pdfDyżur Dyrektora

pdfZajęcia dodatkowe - kółka

pdfŚwietlice

pdfUbezpieczenia uczniów

pdfWarunki ubezpieczenia

 

Bezpieczeństwo

logo-fdds

ochronadziecka

Etykieta energetyczna

etykieta2

Goście Online

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedziło nas

Odsłon artykułów:
1815028