Wycieczka do Kluczewa

Dnia 23 kwietnia 2015 dzieci z grup „Tygryski” oraz „Smerfy” wraz z Paniami wybrali się do Kluczewa do „Starej Chaty u Kowola”. Wycieczka zapoznała dzieci z życiem ludzi na wsi. Zobaczyły dawne zabawki, którymi bawili się ich dziadkowie. W Kuźni dzieci obserwowały pokaz pracy kowalskiej. Przedszkolaki dowiedziały się i zobaczyły jak powstaje podkowa i co to znaczy, że należy kuć żelazo póki gorące. Każdy obejrzał jak wygląda przędzenie wełny. Pozostałe atrakcje jak przejazd bryczką, ognisko z kiełbaskami sprawiły wszystkim dużo radości. Spotkane zwierzęta gospodarskie: kozę, świnię, krowę, owcę i króliki dzieci mogły pogłaskać oraz poobserwować. Co odważniejsi wydoili krowę. Dzieci bardzo miło spędziły czas na świeżym powietrzu a przy tym dowiedzieli się wielu ciekawych rzeczy.

vulcan

CSW logo

sks

egzamin8

logo

podreczniki 20

1920x810

Rekrutacja 2022

box rekrutacja

Koniec wakacji za:
6
6
1
1
Dni
0
0
2
2
Godzin
0
0
5
5
Minut
0
0
9
9
Sekund

Profilaktycy

bip

Informator szkolny

pdfBiblioteka szkolna

pdfPodręczniki

pdfProgramy nauczania

 pdfZniszczone książki

pdfProcedura zwolnień z wf

pdfŚwietlice

pdfPrzydział sal lekcyjnych

pdfDuplikaty dokumentów

pdfDowozy szkolne (excel)

pdfKalendarz  szkolny

pdfPlan lekcji

pdfDyżury specjalistów

pdfDyżur Dyrektora

pdfZajęcia dodatkowe 

pdfUbezpieczenia uczniów

pdfWarunki ubezpieczenia

 

Bezpieczeństwo

logo-fdds

ochronadziecka

bezpieczny internet2022

Telefon zaufania

Plakat Telefon Zaufania

Goście Online

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedziło nas

Odsłon artykułów:
3285825