.

Zerówka

Światowy Dzień Zwierząt

We wtorek, 4 października klasa „0” obchodziła Światowy Dzień Zwierząt. Na dzieci w klasie czekała wielka niespodzianka – nie poznali tego dnia psa czy kota, ale bardzo przyjazną Agamę brodatą. Sympatyczny gad od razu zaklimatyzował się w klasie dając się pogłaskać każdemu z grupy. Dzieci dowiedziały się o zwyczajach żywieniowych czy tez pochodzeniu małego smoka. Poznawanie nowych zwierząt poszerza horyzonty poznawcze dzieci, a także rozbudza ich zainteresowanie otaczającym światem . Tego samego dnia zakończyła się zbiórka karmy dla schroniska dla bezdomnych zwierząt w Gaju. Dziękujemy wszystkim, którzy choć drobnym gestem wsparli lokalne schronisko.

idziennik_logowaniep

bip

box rekrutacja

niemiec

erasmuspluslogo

Do końca szkoły pozostało:
2
2
7
7
3
3
Dni
1
1
9
9
Godzin
2
2
1
1
Minut
2
2
8
8
Sekund

Profilaktycy

Stara wersja strony

stara www

Informator szkolny

pdfRODO

 pdfZniszczone książki

pdfProcedura zwolnień z wf

pdfPrzydział sal lekcyjnych

pdfDuplikaty dokumentów

pdfEgzamin gimnazjalny

pdfDowozy szkolne

pdfRegulamin - przedszkole

pdfKalendarz  szkolny

pdfPlan lekcji

pdfDyżury specjalistów

pdfDyżur Dyrektora

pdfZajęcia dodatkowe - kółka

pdfŚwietlice

pdfUbezpieczenia uczniów

pdfWarunki ubezpieczenia

 

Bezpieczeństwo

logo-fdds

ochronadziecka

Etykieta energetyczna

etykieta2

Goście Online

Odwiedza nas 62 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedziło nas

Odsłon artykułów:
2014054