.

Zerówka

Wizyta policjanta

W czwartek, 15 września klasę „0” odwiedził Pan Policjant Krzysztof Tomaszewski. Funkcjonariusz Komendy Powiatowej Policji w Śremie przybliżył dzieciom kulisy pracy policjanta, zaprezentował swój ekwipunek potrzebny w codziennej pracy a także radiowóz. Pan Krzysztof opowiedział również o podstawach bezpieczeństwa zarówno na drodze jak i w codziennym życiu. Uczniowie wykazali się dużą wiedzą jeśli chodzi o znajomość numerów alarmowych, które przecież w przyszłości mogą uratować życie nie tylko im samym, ale też osobom z ich otoczenia.

idziennik_logowaniep

bip

box rekrutacja

niemiec

erasmuspluslogo

Do końca szkoły pozostało:
2
2
7
7
3
3
Dni
1
1
9
9
Godzin
2
2
3
3
Minut
1
1
8
8
Sekund

Profilaktycy

Stara wersja strony

stara www

Informator szkolny

pdfRODO

 pdfZniszczone książki

pdfProcedura zwolnień z wf

pdfPrzydział sal lekcyjnych

pdfDuplikaty dokumentów

pdfEgzamin gimnazjalny

pdfDowozy szkolne

pdfRegulamin - przedszkole

pdfKalendarz  szkolny

pdfPlan lekcji

pdfDyżury specjalistów

pdfDyżur Dyrektora

pdfZajęcia dodatkowe - kółka

pdfŚwietlice

pdfUbezpieczenia uczniów

pdfWarunki ubezpieczenia

 

Bezpieczeństwo

logo-fdds

ochronadziecka

Etykieta energetyczna

etykieta2

Goście Online

Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedziło nas

Odsłon artykułów:
2014023