.

Galeria zdjęć - wydarzenia

Zbrudzewska pyra

Międzyszkolna Współpraca Młodzieży Nieobojętnej” pierwsze spotkanie w tym roku szkolnym.

   We wrześniu w ZSPIG w Zbrudzewie odbyło się pierwsze w tym roku spotkanie grupy „Międzyszkolnej Współpracy Młodzieży Nieobojętnej”. Jest to projekt łączący młodzież chcącą pomagać bezinteresownie. W skład grupy wchodzą uczniowie ze szkoły: w Dąbrowie, Zbrudzewie
i Dolsku. Spotkanie miało charakter zapoznawczy. Integrowaliśmy się poprzez gry i zabawy zorganizowane przez opiekunów. Imprezie towarzyszyła przyjazna atmosfera. Zorganizowaliśmy giełdę pomysłów, wypracowaliśmy konkretne rozwiązania a także wspólnie ustaliliśmy plan działania na ten rok szkolny. Gościliśmy również na tradycyjnym święcie pyry: "Zbrudzewska pyra". Wspólnie z całą społecznością szkolną zasiedliśmy przy ognisku. Pośpiewaliśmy przy akompaniamencie gitary Oczywiście skorzystaliśmy również z pyrowego obżarstwa - placki ziemniaczane, frytki, pyry z gzikiem, sałatki warzywne oraz pyszne ciasto. Dziękujemy wszystkim za zaproszenie i miłą atmosferę.

idziennik_logowaniep

bip

box rekrutacja

niemiec

erasmuspluslogo

Do wakacji pozostało:
5
5
6
6
Dni
1
1
0
0
Godzin
2
2
3
3
Minut
1
1
6
6
Sekund

Profilaktycy

Stara wersja strony

stara www

Informator szkolny

 pdfZniszczone książki

pdfProcedura zwolnień z wf

pdfPrzydział sal lekcyjnych

pdfDuplikaty dokumentów

pdfEgzamin gimnazjalny

pdfDowozy szkolne

pdfRegulamin - przedszkole

pdfKalendarz  szkolny

pdfPlan lekcji

pdfDyżury specjalistów

pdfDyżur Dyrektora

pdfZajęcia dodatkowe - kółka

pdfŚwietlice

pdfUbezpieczenia uczniów

pdfWarunki ubezpieczenia

 

Bezpieczeństwo

logo-fdds

ochronadziecka

Etykieta energetyczna

etykieta2

Goście Online

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedziło nas

Odsłon artykułów:
1937217