.

Galeria zdjęć - wydarzenia

Śniadanko klasy IV

Dnia 27 stycznia 2017 roku dzięki bogatemu zaopatrzeniu uczniowie klasy czwartej podczas lekcji przyrody zrobili własnoręcznie kolorowe, smakowite i pełnowartościowe kanapki. Okazało się, że nie tylko są samodzielni i wykonanie posiłku to dla nich nie problem, ale jeszcze udowodnili jak są świetnie zorganizowani i odpowiedzialni. Każda grupa zadbała o produkty na urozmaicone kanapki, niektórzy serwowali dodatkowo wymyślne i smaczne sałatki czy mamine galaretki . Całość podana estetycznie i apetycznie na obrusikach, talerzykach , serwetkach , ozdobiona kwiatami i świeczuszkami. Zapach jak z najlepszej restauracji roznosił się długo po lekcji przyrody i wabił głodnych i ciekawskich. BRAWO, gastronomia w gminie ma się dobrze i nie upadnie z takim narybkiem.

idziennik_logowaniep

bip

box rekrutacja

niemiec

erasmuspluslogo

Do końca wakacji pozostało:
4
4
4
4
Dni
0
0
1
1
Godzina
5
5
8
8
Minut
4
4
2
2
Sekund

Profilaktycy

Stara wersja strony

stara www

Informator szkolny

 pdfZniszczone książki

pdfProcedura zwolnień z wf

pdfPrzydział sal lekcyjnych

pdfDuplikaty dokumentów

pdfEgzamin gimnazjalny

pdfDowozy szkolne

pdfRegulamin - przedszkole

pdfKalendarz  szkolny

pdfPlan lekcji

pdfDyżury specjalistów

pdfDyżur Dyrektora

pdfZajęcia dodatkowe - kółka

pdfŚwietlice

pdfUbezpieczenia uczniów

pdfWarunki ubezpieczenia

 

Bezpieczeństwo

logo-fdds

ochronadziecka

Etykieta energetyczna

etykieta2

Goście Online

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedziło nas

Odsłon artykułów:
1981793