.

Galeria zdjęć - wydarzenia

Rajd rowerowy

Zacieśniając współpracę z zaprzyjaźnionym Kołem  PTTK OŻ w Śremie a dokładnie Klubem Warcianie i propagując aktywny wypoczynek wybraliśmy się na rajd rowerowy 11 marca 2017 pt;  "Szukamy wiosny w lesie". Wybraliśmy trasę przez Grodzewo do miejscowości Zwola. Odwiedziliśmy " Las Nowożeńców i drzew okolicznościowych" , gdzie podziwialiśmy zasadzone dęby upamiętniające różne pozytywne uroczystości. Objechaliśmy Jezioro Raczyńskie i wracając przez Zaniemyśl w kierunku Zwoli zajrzeliśmy do
budowanego Klasztoru Karmelitów Bosych . Wycieczka zakończyła się "smacznie" z kiełbaskami przy ognisku przy szkole. Pogoda i humory dopisywały, postanowiliśmy  zwiedzać świat na rowerach częściej. Zapraszamy także innych do zwiedzania okolic z siodełka... Do zobaczenia na trasie. 

 

E.Cisowska

idziennik_logowaniep

bip

box rekrutacja

niemiec

erasmuspluslogo

Do końca wakacji pozostało:
4
4
4
4
Dni
0
0
1
1
Godzina
5
5
7
7
Minut
1
1
0
0
Sekund

Profilaktycy

Stara wersja strony

stara www

Informator szkolny

 pdfZniszczone książki

pdfProcedura zwolnień z wf

pdfPrzydział sal lekcyjnych

pdfDuplikaty dokumentów

pdfEgzamin gimnazjalny

pdfDowozy szkolne

pdfRegulamin - przedszkole

pdfKalendarz  szkolny

pdfPlan lekcji

pdfDyżury specjalistów

pdfDyżur Dyrektora

pdfZajęcia dodatkowe - kółka

pdfŚwietlice

pdfUbezpieczenia uczniów

pdfWarunki ubezpieczenia

 

Bezpieczeństwo

logo-fdds

ochronadziecka

Etykieta energetyczna

etykieta2

Goście Online

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedziło nas

Odsłon artykułów:
1981798