.

Galeria zdjęć - wydarzenia

„Ruszaj się, bo zardzewiejesz…”

W ramach akcji Towarzystwa PTTK „Ruszaj się, bo zardzewiejesz…” uczniowie gimnazjum uczestniczyli w rajdzie rowerowym do Stęszewa, gdzie znajdowała się meta rajdu i miejsce docelowe wszelkich grup wycieczkowych. Opiekunem i kompanem wyprawy był Pan Włodzimierz Bobrowski, który nieustraszenie popularyzuje kulturę jazdy rowerem. W czasie wyprawy dopisywała pogoda i bojowe nastroje. W ramach dodatkowych atrakcji spotkaliśmy ropuchę ziemną – płaza chronionego. Po dniu pełnym wrażeń niektórzy przewentylowani świeżym powietrzem stracili kontakt z rzeczywistością…

E.Cisowska

 

idziennik_logowaniep

bip

box rekrutacja

niemiec

erasmuspluslogo

Do wakacji pozostało:
1
1
1
1
7
7
Dni
1
1
2
2
Godzin
5
5
8
8
Minut
0
0
9
9
Sekund

Profilaktycy

Stara wersja strony

stara www

Informator szkolny

 pdfZniszczone książki

pdfProcedura zwolnień z wf

pdfPrzydział sal lekcyjnych

pdfDuplikaty dokumentów

pdfEgzamin gimnazjalny

pdfDowozy szkolne

pdfRegulamin - przedszkole

pdfKalendarz  szkolny

pdfPlan lekcji

pdfDyżury specjalistów

pdfDyżur Dyrektora

pdfZajęcia dodatkowe - kółka

pdfŚwietlice

pdfUbezpieczenia uczniów

pdfWarunki ubezpieczenia

 

Bezpieczeństwo

logo-fdds

ochronadziecka

Etykieta energetyczna

etykieta2

Goście Online

Odwiedza nas 36 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedziło nas

Odsłon artykułów:
1872409