.

Galeria zdjęć - wydarzenia

Sadzenie kasztanowców

 Dnia 26 marca 2017 na zaproszenie Leśniczego Pana Marcina Nowaka przyłączylismy się do akcji sadzenia kasztanowców na terenie lasów wokół miejscowości Zwola. Przy pięknej pogodzie pomagalismy leśniczym posadzić ok.200 sztuk kasztanowców. Uczniowie bardzo cieszyli się z możliwości uczestnictwa w tak ciekawym spotkaniu. Przyjemny dzień zakończył się smacznym poczęstunkiem, po czym biezpiecznie  rowerami wróciliśmy do domów. Dziękuję Konstancji,Poli, Martynce, Darii, Tymkowi, Wojtkowi i Fabiamowi za zaangażowanie. Jeśli tylko będzie taka możliwość będziemy pomagać leśniczym i wspólnie z Nimi działać. Zachęcamy innych do pomocy.

E.Cisowska

 

idziennik_logowaniep

bip

box rekrutacja

niemiec

erasmuspluslogo

Do końca wakacji pozostało:
4
4
4
4
Dni
0
0
1
1
Godzina
5
5
6
6
Minut
1
1
6
6
Sekund

Profilaktycy

Stara wersja strony

stara www

Informator szkolny

 pdfZniszczone książki

pdfProcedura zwolnień z wf

pdfPrzydział sal lekcyjnych

pdfDuplikaty dokumentów

pdfEgzamin gimnazjalny

pdfDowozy szkolne

pdfRegulamin - przedszkole

pdfKalendarz  szkolny

pdfPlan lekcji

pdfDyżury specjalistów

pdfDyżur Dyrektora

pdfZajęcia dodatkowe - kółka

pdfŚwietlice

pdfUbezpieczenia uczniów

pdfWarunki ubezpieczenia

 

Bezpieczeństwo

logo-fdds

ochronadziecka

Etykieta energetyczna

etykieta2

Goście Online

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedziło nas

Odsłon artykułów:
1981802