.

Galeria zdjęć - wydarzenia

Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny „Grasz w zielone? – Gram!”

W piątek 07-04-2017r. o godz. 10.00 w Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Dąbrowie odbył się pod patronatem Burmistrza Śremu Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny „Grasz w zielone? – Gram!” zorganizowany przez nauczycielki Grażynę Kałużną i Beatę Koluch.

Jak co roku konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem i w konkursie wzięło udział 10 drużyn trzyosobowych z większości szkół podstawowych gminy Śrem.

Uczniowie klas trzecich wykazali się dużą wiedzą ekologiczną, znajomością roślin i zwierząt chronionych oraz pomysłowością w wykonaniu i zaprezentowaniu plakatu „Ziemia – planeta naszych marzeń”. Najlepszą, okazała się drużyna ze szkoły nr 6, drugie miejsce zajęli uczniowie ze szkoły w Dąbrowie, a trzecie miejsce uczniowie „czwórki”. Wszyscy uczestnicy konkursu dzięki dofinansowaniu przez Burmistrza Śremu otrzymali nagrody i dyplomy oraz mieli zapewniony transport.

 

idziennik_logowaniep

bip

box rekrutacja

niemiec

erasmuspluslogo

Do końca szkoły pozostało:
2
2
1
1
5
5
Dni
1
1
4
4
Godzin
4
4
7
7
Minut
3
3
3
3
Sekund

Profilaktycy

Informator szkolny

pdfRODO

pdfBiblioteka szkolna

 pdfZniszczone książki

pdfProcedura zwolnień z wf

pdfPrzydział sal lekcyjnych

pdfDuplikaty dokumentów

pdfEgzamin gimnazjalny

pdfDowozy szkolne

pdfRegulamin - przedszkole

pdfKalendarz  szkolny

pdfPlan lekcji

pdfDyżury specjalistów

pdfDyżur Dyrektora

pdfZajęcia dodatkowe - kółka

pdfŚwietlice

pdfUbezpieczenia uczniów

pdfWarunki ubezpieczenia

 

Bezpieczeństwo

logo-fdds

ochronadziecka

Etykieta energetyczna

etykieta2

Goście Online

Odwiedza nas 75 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedziło nas

Odsłon artykułów:
2102363