.

Galeria zdjęć - wydarzenia

VI Gminny Konkurs Wiedzy o Lesie

Sprawozdanie – VI GMINNY KONKURS WIEDZY O LESIE

VI Gminny Konkurs Wiedzy o Lesie odbył się dnia 26.05.2017r.na terenie Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum im. Jana Pawła II w Dąbrowie. Podczas konkursu obecny był podleśniczy Nadleśnictwa Babki Pan Marcin Nowak. Do konkursu przystąpiło 24 uczniów z klas czwartych Szkół Podstawowych nr4, nr6, Pyszącej, Bodzyniewa i Zespołów Szkół Katolickich, Nochowa, Zbrudzewa i Dąbrowy. Konkurs miał formę testu indywidualnego. Po konkursie uczestnicy wysłuchali prelekcji Pana M. Nowaka na temat trofeów łowieckich, a następnie wykonali w grupach prace plastyczne o lesie wykorzystując zebrane materiały jak liście, szyszki, mech, korę itp.

Zostały wyłonione trzy najlepsze miejsca. I miejsce – Anna Mostowska ZSPIG Nochowo , II – Amelia Tomaszewska ZS Katolickich , III- Leon Wawrzynowicz SP nr 6 i Emilia Ratajczak ZSPIG Dąbrowa. . Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody – bony zakupowe ufundowane przez Burmistrza Śremu Pana Adama Lewandowskiego. Konkurs kolejny raz cieszył się dużym powodzeniem , każdy uczeń wrócił do domu z upominkiem i miłymi wspomnieniami.

Organizator: Elwira Cisowska

 

idziennik_logowaniep

bip

box rekrutacja

niemiec

erasmuspluslogo

Do końca szkoły pozostało:
2
2
1
1
5
5
Dni
1
1
4
4
Godzin
4
4
9
9
Minut
4
4
4
4
Sekund

Profilaktycy

Informator szkolny

pdfRODO

pdfBiblioteka szkolna

 pdfZniszczone książki

pdfProcedura zwolnień z wf

pdfPrzydział sal lekcyjnych

pdfDuplikaty dokumentów

pdfEgzamin gimnazjalny

pdfDowozy szkolne

pdfRegulamin - przedszkole

pdfKalendarz  szkolny

pdfPlan lekcji

pdfDyżury specjalistów

pdfDyżur Dyrektora

pdfZajęcia dodatkowe - kółka

pdfŚwietlice

pdfUbezpieczenia uczniów

pdfWarunki ubezpieczenia

 

Bezpieczeństwo

logo-fdds

ochronadziecka

Etykieta energetyczna

etykieta2

Goście Online

Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedziło nas

Odsłon artykułów:
2102325