„STARA CHATA U KOWOLA” W KLUCZEWIE

Dnia 5 maja przedszkolaki wybrały się na wycieczkę do „Starej Chaty u Kowola” w Kluczewie. Zostaliśmy serdecznie przywitani przez wujka Krzysia, który zabrał nas do kuźni, gdzie pokazał nam kucie podkowy szczęścia. Była to nasza pamiątka z pobytu w tym gospodarstwie. Dzieci zostały również zapoznane z pracą w gospodarskiej zagrodzie m.in. karmieniem zwierząt, dojeniem krów. Najwięcej przyjemności przedszkolakom sprawiła zabawa podwórkowa, gdzie mogły pobawić się wraz ze zwierzętami oraz korzystać z tamtejszych drewnianych zabawek tj. hulajnogi, taczki czy rowerka. Na zakończenie dzieci zjadły pyszną kiełbaskę z grilla. Całe szczęście pogoda nam dopisała i maluszki w dobrych humorach wróciły do przedszkola.

 

vulcan

CSW logo

sks

egzamin8

logo

podreczniki 20

1920x810

Rekrutacja 2022

box rekrutacja

Do wakacji pozostało:
3
3
1
1
Dni
1
1
2
2
Godzin
1
1
9
9
Minut
3
3
0
0
Sekund

Profilaktycy

bip

Informator szkolny

pdfBiblioteka szkolna

pdfPodręczniki

pdfProgramy nauczania

 pdfZniszczone książki

pdfProcedura zwolnień z wf

pdfŚwietlice

pdfPrzydział sal lekcyjnych

pdfDuplikaty dokumentów

pdfDowozy szkolne (excel)

pdfKalendarz  szkolny

pdfPlan lekcji

pdfDyżury specjalistów

pdfDyżur Dyrektora

pdfZajęcia dodatkowe 

pdfUbezpieczenia uczniów

pdfWarunki ubezpieczenia

 

Bezpieczeństwo

logo-fdds

ochronadziecka

bezpieczny internet2022

Telefon zaufania

Plakat Telefon Zaufania

Goście Online

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedziło nas

Odsłon artykułów:
3246883