.

„STARA CHATA U KOWOLA” W KLUCZEWIE

Dnia 5 maja przedszkolaki wybrały się na wycieczkę do „Starej Chaty u Kowola” w Kluczewie. Zostaliśmy serdecznie przywitani przez wujka Krzysia, który zabrał nas do kuźni, gdzie pokazał nam kucie podkowy szczęścia. Była to nasza pamiątka z pobytu w tym gospodarstwie. Dzieci zostały również zapoznane z pracą w gospodarskiej zagrodzie m.in. karmieniem zwierząt, dojeniem krów. Najwięcej przyjemności przedszkolakom sprawiła zabawa podwórkowa, gdzie mogły pobawić się wraz ze zwierzętami oraz korzystać z tamtejszych drewnianych zabawek tj. hulajnogi, taczki czy rowerka. Na zakończenie dzieci zjadły pyszną kiełbaskę z grilla. Całe szczęście pogoda nam dopisała i maluszki w dobrych humorach wróciły do przedszkola.

 

idziennik_logowaniep

bip

box rekrutacja

niemiec

erasmuspluslogo

Do końca szkoły pozostało:
2
2
4
4
7
7
Dni
0
0
2
2
Godzin
3
3
5
5
Minut
1
1
4
4
Sekund

Profilaktycy

Stara wersja strony

stara www

Informator szkolny

pdfRODO

pdfBiblioteka szkolna

 pdfZniszczone książki

pdfProcedura zwolnień z wf

pdfPrzydział sal lekcyjnych

pdfDuplikaty dokumentów

pdfEgzamin gimnazjalny

pdfDowozy szkolne

pdfRegulamin - przedszkole

pdfKalendarz  szkolny

pdfPlan lekcji

pdfDyżury specjalistów

pdfDyżur Dyrektora

pdfZajęcia dodatkowe - kółka

pdfŚwietlice

pdfUbezpieczenia uczniów

pdfWarunki ubezpieczenia

 

Bezpieczeństwo

logo-fdds

ochronadziecka

Etykieta energetyczna

etykieta2

Goście Online

Odwiedza nas 73 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedziło nas

Odsłon artykułów:
2066188