.

Projekty

Erasmus +

PROGRAM POWER

Mobilność edukacyjna

Mobilność kadry edukacji szkolnej

projektu

Od 2017 roku szkoła uczestniczy w projekcie PO WER pt: Zachęćmy każdego do nauki języka obcego.

Uczestnicy projektu, podczas spotkań zespołu projektowego opracowali Europejski Plan Rozwoju Szkoły, w którym opisano zdiagnozowane potrzeby naszej placówki. Okazało się, że obszarem wymagającym dużego wsparcia jest udoskonalenie umiejętności językowych naszej kadry dydaktycznej.

W projekcie bierze udział pięć uczestniczek: Katarzyna Pajsert, Daria Płygawko, Ilona Pruchnik, Ewa Szałek i Monika Szczepaniak - Cichocka. Każda z nich zdecydowała się na inny kurs językowy lub metodyczno-językowy, dlatego plan zagranicznych mobilności edukacyjnych jest bardzo zróżnicowany. Wszystkie wyjazdy odbywają się w czasie wakacji 2017roku, aby nie dezorganizować pracy szkoły. Uczestniczki projektu w najbliższym czasie wyjadą do Niemiec, Wielkiej Brytanii, Francji i na Maltę.

Zarządzanie projektem jest sterowane przez dwie koordynatorki inicjatywy: Darią Płygawko           i Katarzynę Pajsert, a także dyrektora szkoły, pana Marcina Szydłowskiego.

idziennik_logowaniep

bip

box rekrutacja

niemiec

erasmuspluslogo

Do końca wakacji pozostało:
1
1
2
2
Dni
2
2
2
2
Godzin
0
0
0
0
Minut
2
2
3
3
Sekund

Profilaktycy

Stara wersja strony

stara www

Informator szkolny

 

pdfWyprawka klasa I

pdfDuplikaty dokumentów

pdfEgzamin gimnazjalny

pdfDowozy szkolne

pdfRegulamin - przedszkole

pdfKalendarz  szkolny

pdfPlan lekcji

pdfDyżury specjalistów

pdfDyżur Dyrektora

pdfZajęcia dodatkowe - kółka

pdfŚwietlice

pdfUbezpieczenia uczniów

pdfWarunki ubezpieczenia

 

Bezpieczeństwo

logo-fdds

ochronadziecka

Etykieta energetyczna

etykieta2

Goście Online

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedziło nas

Odsłon artykułów:
1723001