Galeria zdjęć - wydarzenia

Igrzyska Szkół Wiejskich - szkoły podstawowe

Sprawozdanie

 

Dnia 26.09.2016r. rostrzygnięte zostały zawody w piłkę nożną chłopców w Pyszącej. Po zaciętej walce I miejsce zajęła drużyna ze Zbrudzewa, II z Dąbrowy, III z Nochowa, IV z Bodzyniewa, V z Pyszącej i VI z Krzyżanowa.

Dnia 16.11.2016r. odbyły się zawody w piłkę koszykową dla dziewczyn w Dąbrowie. Na podium stanęła drużuna z Dąbrowy następnie z Krzyżanowa, Pyszącej, Bodzyniewa, Zbrudzewa i Nochowa. Organiztorzy zapewnili nam bardzo dobrą zbawę i miłą atmosferę.

Dnia 07.12.2016r. były zawody w piłkę koszykową dla panów w Krzyżanowie. Zwycięcami zostali uczniowie z Nochowa następnie z uczniowie ze Zbrudzewa, Bodzyniewa, Krzyżanowa, Dąbrowy i Pyszącej.

03.03.2017r. w zawodach z rzucanki siatkarskiej zwyciężyło Krzyżanowo, II miejssc zdobyła Pysząca, III szkoła z Dąbrowy, IV miejsce szkoła z Nochowa, V z Bodzyniewa, a ostatnie miejsce zajęli uczniowie ze Zbrudzewa. Cała impreza przebiegła w bardzo przyjaznej atmosferze nikt nie nabawił się kontuzji i wszyscy wrócili do domu z uśmiechem na twarzy.

25.04.2017r. w turnieju Piłki Ręcznej w Nochowie przegraną drużyną okazała się Pysząca, V miejsce zajęło Krzyżanowo, IV Bodzyniewo, III Zbrudzewo, II Nochowo, a zwycieską drużyną okazała się szkoła w Dąbrowie. Jesteśmy bardzo szęsliwi z tego osiągnięcia i życzymy naszym sportowcą dalszych sukcesów w tej dziedzinie sportowej.

22.05.2017r. W zmaganach lekkoatletycznych wzięli udział uczniowie ze szkół wiejskich. Zwyciężcami tych sportowych konkurencji okazali się uczniowie z Nochowa natomiast nie powiodło się szkole z Krzyżanowa, która zajęła VI miejsce i gospodarzą którzy zajęli V miejsce. Nasza szkoła dając z siebie wszystko znalazła się na III miejscu.

05.06.2017r. zorganizowne zostały rozgrywki w dwa ognie. Wszystkie szkoły rozgrywały mecze na równym poziomie jednakże większą zwinnością okazali się przedstawiciele szkoły w Zbrudzewie. Zdobyli oni największą liczbę punktów co wpłyneło na ich miejsce. Natomiast nie popisała się szkoła w Pyszącej zdobywając najmniejszą liczbę punktów przy tym znajdując się na ostatnim miejscu w tabeli. Dąbrowa zdobyła 3 pkt. i zajeła 4 miejsce.

 

 

idziennik_logowaniep

bip

logo

box rekrutacja

niemiec

erasmuspluslogo

Do końca szkoły pozostało:
8
8
6
6
Dni
1
1
4
4
Godzin
5
5
9
9
Minut
3
3
4
4
Sekund

Profilaktycy

Informator szkolny

pdfRODO

pdfBiblioteka szkolna

 pdfZniszczone książki

pdfProcedura zwolnień z wf

pdfPrzydział sal lekcyjnych

pdfDuplikaty dokumentów

pdfEgzamin gimnazjalny

pdfEgzamin ósmoklasisty

pdfTerminy rekrutacji

pdfDowozy szkolne

pdfRegulamin - przedszkole

pdfKalendarz  szkolny

pdfPlan lekcji

pdfDyżury specjalistów

pdfDyżur Dyrektora

pdfZajęcia dodatkowe - kółka

pdfŚwietlice

pdfUbezpieczenia uczniów

pdfWarunki ubezpieczenia

 

Bezpieczeństwo

logo-fdds

ochronadziecka

Etykieta energetyczna

etykieta2

Goście Online

Odwiedza nas 72 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedziło nas

Odsłon artykułów:
2149281