Galeria zdjęć - wydarzenia

Igrzyska Szkół Wiejskich - gimnazja

Sprawozdanie

 

Koszykówka

Dnia 26.10.2016r. w Dąbrowie rozegrane zostały zawody w piłkę koszykową dla gimnazjum. W rywalizacji dziewczyn I miejsce zajeły uczennice ze Zbrudzewa, II z Dąbrowy, III z Nochowa. Natomiast w rywalizacji chłopców I miejsce zajeła szkoła w Dąbrowie, II w Nochowie a III w Zbrudzewie.

Siadkówka

Dnia 24.01.2017r. w Zbrudzewie odbyły się zawody w piłkę siadkową dla gimnazjum. I miejsce zajeli uczniowie ze Zbrudzewa, II miejsce z Nochowa a III z Dąbrowy. Rozgrywki dostaczyły nam wielkich emocji i toczyły się na wysokim poziomie. Walka była wyrównana i nikt nie miał powodu do płaczu.

Piłka nożna

Dnia 18.05.2017r. w Śremie na Stadionie Miejskim odyły się zawody w piłkę nożną dziewczyn i chłopców z gimnazjum. Na najwyższym podium staneły zawodniczki ze Zbrudzewa później z Nochowa ,a na z Dąbrowy. Pomimo upalnego dnia całe rozgrywki mineły w miłej atmosferze.

Lekkoatletyka

Dnia 07.06.2017r. w Nochowie uczestnicy wzięli udział w 3 konkurencjach: rzut kulą, bieg na 60 m i skok w dal. Zwycięzcami okazała się drużyna gopodarzy, następne miejsce zajeła drużyna z Nochowa i na końcu drużyna z Dąbrowy.

Po ciężkich całorocznych staraniach najwięcej punktów zdobyła szkoła z Nochowa, a najmniej z Dąbrowy.

 

 

idziennik_logowaniep

bip

logo

box rekrutacja

niemiec

erasmuspluslogo

Do końca szkoły pozostało:
8
8
6
6
Dni
1
1
5
5
Godzin
0
0
1
1
Minuta
0
0
2
2
Sekund

Profilaktycy

Informator szkolny

pdfRODO

pdfBiblioteka szkolna

 pdfZniszczone książki

pdfProcedura zwolnień z wf

pdfPrzydział sal lekcyjnych

pdfDuplikaty dokumentów

pdfEgzamin gimnazjalny

pdfEgzamin ósmoklasisty

pdfTerminy rekrutacji

pdfDowozy szkolne

pdfRegulamin - przedszkole

pdfKalendarz  szkolny

pdfPlan lekcji

pdfDyżury specjalistów

pdfDyżur Dyrektora

pdfZajęcia dodatkowe - kółka

pdfŚwietlice

pdfUbezpieczenia uczniów

pdfWarunki ubezpieczenia

 

Bezpieczeństwo

logo-fdds

ochronadziecka

Etykieta energetyczna

etykieta2

Goście Online

Odwiedza nas 49 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedziło nas

Odsłon artykułów:
2149264