.

Galeria zdjęć - wydarzenia

Mediacje

Dnia 13 września 2017 gościliśmy w szkole Panią Mecenas Jolantę Kucharzak . Pani Mecenas wygłosiła prelekcję dla Rodziców na temat celowości i wagi projektu, zgodnie z którym w szkole ma powstać grupa mediatorów dorosłych i dziecięcych. Wybrane dzieci i dorośli będą pomocą w rozwiązywaniu konfliktów między samymi uczniami i między uczniami a dorosłymi. Idea mediacji, której patronuje Pani Jolanta Kucharzak wspierana jest przez Centrum Edukacji Prawnej Krajowej Rady Radców Prawnych w Warszawie. Pani Mecenas jest koordynatorką Centrum i propaguje mediacje w szkole. Finansowanie działań, które pozwolą na powstanie grup mediatorów w naszej szkole jest możliwe dzięki pieniądzom z Rządowego Projektu „Bezpieczna +”. O kolejnych działaniach w ramach projektu będziemy informować na stronie szkoły.

Organizator: Elwira Cisowska

 

idziennik_logowaniep

bip

box rekrutacja

niemiec

erasmuspluslogo

Do wakacji pozostało:
2
2
4
4
4
4
Dni
1
1
4
4
Godzin
4
4
3
3
Minut
1
1
8
8
Sekund

Profilaktycy

Stara wersja strony

stara www

Informator szkolny

 pdfZniszczone książki

pdfProcedura zwolnień z wf

pdfPrzydział sal lekcyjnych

pdfDuplikaty dokumentów

pdfEgzamin gimnazjalny

pdfDowozy szkolne

pdfRegulamin - przedszkole

pdfKalendarz  szkolny

pdfPlan lekcji

pdfDyżury specjalistów

pdfDyżur Dyrektora

pdfZajęcia dodatkowe - kółka

pdfŚwietlice

pdfUbezpieczenia uczniów

pdfWarunki ubezpieczenia

 

Bezpieczeństwo

logo-fdds

ochronadziecka

Etykieta energetyczna

etykieta2

Goście Online

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedziło nas

Odsłon artykułów:
1757226