Galeria zdjęć - wydarzenia

Mediacje

Dnia 13 września 2017 gościliśmy w szkole Panią Mecenas Jolantę Kucharzak . Pani Mecenas wygłosiła prelekcję dla Rodziców na temat celowości i wagi projektu, zgodnie z którym w szkole ma powstać grupa mediatorów dorosłych i dziecięcych. Wybrane dzieci i dorośli będą pomocą w rozwiązywaniu konfliktów między samymi uczniami i między uczniami a dorosłymi. Idea mediacji, której patronuje Pani Jolanta Kucharzak wspierana jest przez Centrum Edukacji Prawnej Krajowej Rady Radców Prawnych w Warszawie. Pani Mecenas jest koordynatorką Centrum i propaguje mediacje w szkole. Finansowanie działań, które pozwolą na powstanie grup mediatorów w naszej szkole jest możliwe dzięki pieniądzom z Rządowego Projektu „Bezpieczna +”. O kolejnych działaniach w ramach projektu będziemy informować na stronie szkoły.

Organizator: Elwira Cisowska

 

No images found.

idziennik_logowaniep

bip

logo

box rekrutacja

niemiec

erasmuspluslogo

Do końca szkoły pozostało:
8
8
6
6
Dni
1
1
4
4
Godzin
5
5
9
9
Minut
4
4
1
1
Sekund

Profilaktycy

Informator szkolny

pdfRODO

pdfBiblioteka szkolna

 pdfZniszczone książki

pdfProcedura zwolnień z wf

pdfPrzydział sal lekcyjnych

pdfDuplikaty dokumentów

pdfEgzamin gimnazjalny

pdfEgzamin ósmoklasisty

pdfTerminy rekrutacji

pdfDowozy szkolne

pdfRegulamin - przedszkole

pdfKalendarz  szkolny

pdfPlan lekcji

pdfDyżury specjalistów

pdfDyżur Dyrektora

pdfZajęcia dodatkowe - kółka

pdfŚwietlice

pdfUbezpieczenia uczniów

pdfWarunki ubezpieczenia

 

Bezpieczeństwo

logo-fdds

ochronadziecka

Etykieta energetyczna

etykieta2

Goście Online

Odwiedza nas 70 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedziło nas

Odsłon artykułów:
2149279