Galeria zdjęć - wydarzenia

Rajd pieszy

Dnia 23 września 2017 o godz.9.00 grupa piesza wyruszyła ścieżką dydaktyczną „Łęgów Mechlińskich" z Dąbrowy do Mechlina. Rajd pieszy był jedną z propozycji organizowanego przez PTTK Odlewni Żeliwa Rajdu „Śrem z siodełka roweru”. Uczniowie , którzy mimo kapryśnej pogody uczestniczyli w wycieczce zostali na mecie w Andrzejówce przywitani ciepłem rozpalonego ogniska, herbatą i kiełbaskami. Na miejscu czekały także upominki. Uczestnicy rajdu mieli możliwość odpocząć, posilić się i ogrzać. Dziękujemy Panu Florianowi Kowalskiemu za zaproszenie na rajd, upominki i zorganizowany posiłek w Andrzejówce. Panu Marcinowi Nowakowi za sprawowanie roli opiekuna. Uczniom za zaangażowanie, aktywność i wzorowe zachowanie.

Elwira Cisowska

 

idziennik_logowaniep

bip

logo

box rekrutacja

niemiec

erasmuspluslogo

Do końca szkoły pozostało:
8
8
6
6
Dni
1
1
5
5
Godzin
0
0
1
1
Minuta
2
2
8
8
Sekund

Profilaktycy

Informator szkolny

pdfRODO

pdfBiblioteka szkolna

 pdfZniszczone książki

pdfProcedura zwolnień z wf

pdfPrzydział sal lekcyjnych

pdfDuplikaty dokumentów

pdfEgzamin gimnazjalny

pdfEgzamin ósmoklasisty

pdfTerminy rekrutacji

pdfDowozy szkolne

pdfRegulamin - przedszkole

pdfKalendarz  szkolny

pdfPlan lekcji

pdfDyżury specjalistów

pdfDyżur Dyrektora

pdfZajęcia dodatkowe - kółka

pdfŚwietlice

pdfUbezpieczenia uczniów

pdfWarunki ubezpieczenia

 

Bezpieczeństwo

logo-fdds

ochronadziecka

Etykieta energetyczna

etykieta2

Goście Online

Odwiedza nas 44 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedziło nas

Odsłon artykułów:
2149258