Nasze sukcesy - laureaci konkursów

Lista stypendystów za rok szkolny 2017/18

medal PNG14530

 

 

Emilia Radziejewska - laureat V stopnia Ogólnopolskim Konkursie Olimpiady Wiedzy Archimedes -Matematyka.Plus

Dominika Drzewiecka - I miejsce w finale Powiatowych Czwartków Lekkoatletycznych

Jakub Sobiech - II miejsce w Halowych Mistrzostwach Wielkopolski w Łucznictwie

Franciszek Dominiczak - laureat V stopnia Ogólnopolskim Konkursie Olimpiady Wiedzy Archimedes -   Matematyka.Plus

Marcel Tomczak - laureat V stopnia Ogólnopolskim Konkursie Olimpiady Wiedzy Archimedes - Matematyka.Plus

Borys Biesch - laureat V stopnia Ogólnopolskim Konkursie Olimpiady Wiedzy Archimedes - Matematyka.Plus

Michalina Chrobak - III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie "Król Czynu"

Aylin Berber - II miejsce w Powiatowym Konkursie Historyczno-Plastycznym "Sławni Wielkopolanie"

Szymon Kucharczyk - III miejsce w Powiatowym Konkursie Historyczno-Plastycznym "Sławni Wielkopolanie"

Julia Szczepańska - laureat III stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Olimpiady Wiedzy Archimedes - Matematyka.Plus

Adrianna Borczyńska - laureat IV stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Olimpiady Wiedzy Archimedes - Matematyka.Plus

Barbara Skowron - laureat IV stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Olimpiady Wiedzy Archimedes - Matematyka.Plus

Jagoda Strugarek - laureat V stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Olimpiady Wiedzy Archimedes - Matematyka.Plus

 

 

 Rok szkolny 2018/19

medal PNG14530

 

 
Wyniki konkursów w ramach Dnia Języka Niemieckiego



Konkurs wiedzowy:
klasa III gimnazjum
I. miejsce Klaudia Wróbel, Oliwia Miodowicz
II miejsce Monika Okoniewska, Gabrysia Banyś
III miejsce Wiktoria Rychlewicz, Zuza Adamska

Klasa VIII
I miejsce Szymon Kucharczyk, Patryk Dratwiak
II miejsce Dominika Drzewiecka, Inga Michalak
III miejsce Aylin Berber, Jola Rozmiarek

Klasa VII
I miejsce Gabrysia Grobelna, Zosia Rychlewicz
II miejsce Martyna Górkiewicz, Basia Skowron
III miejsce Tymek Stępa, Stanisław Gorzelak

Konkurs plastyczny „Baśnie braci Grimm”.
I miejsce : Natalia Banaszak
II miejsce Zosia Dopierała
III miejsce Emilia Radziejewska


Konkurs na Logo Dnia Języka Niemieckiego.
I miejsce Julia Cieślak
II miejsce  Ada Borczyńska i Maria Szczepaniak

 

Dyplom dla gimnazjum w Dąbrowie za zajęcie I miejsca w Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt

 

Dyplom dla Gimnazjum w Dąbrowie za zajęcie I miejsca w Turnieju Piłki Koszykowej Chłopców

idziennik_logowaniep

bip

logo

box rekrutacja

niemiec

erasmuspluslogo

Do końca szkoły pozostało:
3
3
2
2
Dni
2
2
2
2
Godzin
4
4
7
7
Minut
5
5
7
7
Sekund

Profilaktycy

Informator szkolny

pdfRODO

pdfBiblioteka szkolna

 pdfZniszczone książki

pdfProcedura zwolnień z wf

pdfPrzydział sal lekcyjnych

pdfDuplikaty dokumentów

pdfEgzamin gimnazjalny

pdfEgzamin ósmoklasisty

pdfTerminy rekrutacji

pdfDowozy szkolne

pdfRegulamin - przedszkole

pdfKalendarz  szkolny

pdfPlan lekcji

pdfDyżury specjalistów

pdfDyżur Dyrektora

pdfZajęcia dodatkowe - kółka

pdfŚwietlice

pdfUbezpieczenia uczniów

pdfWarunki ubezpieczenia

 

Bezpieczeństwo

logo-fdds

ochronadziecka

Etykieta energetyczna

etykieta2

Goście Online

Odwiedza nas 45 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedziło nas

Odsłon artykułów:
2163321