.

Galeria zdjęć - wydarzenia

Spotkanie z funkcjonariuszami Straży Miejskiej

Uczniowie klas „0”, 1, 2, 3a i 3b wzięły udział w zajęciach edukacyjnych prowadzonych przez funkcjonariuszy Straży Miejskiej ze Śremu. W czasie zajęć wykorzystano zestaw „Miasteczko umiejętności drogowych autochodzik” pozwalający na symulacje sytuacji spotykanych w życiu drogowym. Zaprzyjaźniona z nami Pani Marta Migacz prowadziła spotkania w formie ćwiczeń pozwalających dzieciom w łatwy sposób zapamiętywać uzyskiwane informacje i poprzez zabawę doskonalić umiejętność przechodzenia przez jezdnię. Dzieci utrwalali sobie sposoby poruszania się w ruchu drogowym poprzez przypominanie podstawowych zasad, w tym umiejętności "czytania" znaków drogowych, świateł, umiejętności poruszania się po drodze w charakterze pieszego.

                                                                                                          Hanna Bednarczyk-Janowska

idziennik_logowaniep

bip

box rekrutacja

niemiec

erasmuspluslogo

Do końca wakacji pozostało:
1
1
2
2
Dni
0
0
3
3
Godzin
0
0
7
7
Minut
4
4
7
7
Sekund

Profilaktycy

Stara wersja strony

stara www

Informator szkolny

 pdfZniszczone książki

pdfProcedura zwolnień z wf

pdfPrzydział sal lekcyjnych

pdfDuplikaty dokumentów

pdfEgzamin gimnazjalny

pdfDowozy szkolne

pdfRegulamin - przedszkole

pdfKalendarz  szkolny

pdfPlan lekcji

pdfDyżury specjalistów

pdfDyżur Dyrektora

pdfZajęcia dodatkowe - kółka

pdfŚwietlice

pdfUbezpieczenia uczniów

pdfWarunki ubezpieczenia

 

Bezpieczeństwo

logo-fdds

ochronadziecka

Etykieta energetyczna

etykieta2

Goście Online

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedziło nas

Odsłon artykułów:
1998064