.

Galeria zdjęć - wydarzenia

„Międzyszkolna Współpraca Młodzieży Nieobojętnej” pierwsze spotkanie w tym roku szkolnym

   We wrześniu w ZSPIG w Zbrudzewie odbyło się pierwsze w tym roku spotkanie grupy „Międzyszkolnej Współpracy Młodzieży Nieobojętnej”. Jest to projekt łączący młodzież chcącą pomagać bezinteresownie. W skład grupy wchodzą uczniowie ze szkoły: w Dąbrowie, Zbrudzewie i Dolsku. Spotkanie miało charakter zapoznawczy. Integrowaliśmy się poprzez gry i zabawy zorganizowane przez opiekunów. Imprezie towarzyszyła przyjazna atmosfera. Zorganizowaliśmy giełdę pomysłów, wypracowaliśmy konkretne rozwiązania a także wspólnie ustaliliśmy plan działania na ten rok szkolny. Gościliśmy również na tradycyjnym święcie pyry: "Zbrudzewska pyra". Wspólnie z całą społecznością szkolną zasiedliśmy przy ognisku. Pośpiewaliśmy przy akompaniamencie gitary, nieco ogrzaliśmy. Oczywiście skorzystaliśmy również z pyrowego obżarstwa - placki ziemniaczane, frytki, pyry z gzikiem, sałatki warzywne oraz pyszne ciasto.

                                                                                  Hanna Bednarczyk-Janowska

                                                                                                              Katarzyna Pajsert

idziennik_logowaniep

bip

box rekrutacja

niemiec

erasmuspluslogo

Do końca wakacji pozostało:
4
4
4
4
Dni
0
0
2
2
Godzin
0
0
2
2
Minut
2
2
9
9
Sekund

Profilaktycy

Stara wersja strony

stara www

Informator szkolny

 pdfZniszczone książki

pdfProcedura zwolnień z wf

pdfPrzydział sal lekcyjnych

pdfDuplikaty dokumentów

pdfEgzamin gimnazjalny

pdfDowozy szkolne

pdfRegulamin - przedszkole

pdfKalendarz  szkolny

pdfPlan lekcji

pdfDyżury specjalistów

pdfDyżur Dyrektora

pdfZajęcia dodatkowe - kółka

pdfŚwietlice

pdfUbezpieczenia uczniów

pdfWarunki ubezpieczenia

 

Bezpieczeństwo

logo-fdds

ochronadziecka

Etykieta energetyczna

etykieta2

Goście Online

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedziło nas

Odsłon artykułów:
1981785