Galeria zdjęć - wydarzenia

„SZKOLE POMAGAMY I ŚWIAT OCZYSZCZAMY”

W dniach 13 listopada 2017 r. do 1 grudnia 2017 r .odbywała się na terenie szkoły w Dąbrowie akcja „SZKOLE POMAGAMY I ŚWIAT OCZYSZCZAMY”. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu uczniów, nauczycieli , Rodziców , Dziadków i osób życzliwych dla szkoły zebrano 1960 kg zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. W ramach akcji zbiórki elektroodpadów prowadzonej przez firmę Green Office Ecologic  SZKOŁA PODSTAWOWA w Dąbrowie za zgromadzony zużyty sprzęt otrzymała bon w wysokości 392  zł do wykorzystania na sprzęt sportowy. Zamówione zostały dla szkoły piłki do siatkówki, tenisa stołowego i gry rekreacyjnej na trawie. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli odpowiedzieć na apel uczniów i Dyrekcji. Serdeczne podziękowania kierujemy przede wszystkim do uczniów „Kółka przyrodniczo – łowieckiego”, którzy osobiście odwiedzali mieszkańców Mechlina, Grodzewa, Dąbrowy, Lucin i Kalej, aby osobiście prosić o wsparcie akcji. To kolejny wspaniały przykład dla uczniów , że razem można dokonać rzeczy wielkich i ważnych. Dziękujemy Dorosłym za „dobry przykład” i wsparcie a uczniom za wrażliwość.

Dyrekcja Szkoły w Dąbrowie.

 

No images found.

idziennik_logowaniep

bip

logo

box rekrutacja

niemiec

erasmuspluslogo

Do końca szkoły pozostało:
8
8
6
6
Dni
1
1
4
4
Godzin
5
5
8
8
Minut
4
4
0
0
Sekund

Profilaktycy

Informator szkolny

pdfRODO

pdfBiblioteka szkolna

 pdfZniszczone książki

pdfProcedura zwolnień z wf

pdfPrzydział sal lekcyjnych

pdfDuplikaty dokumentów

pdfEgzamin gimnazjalny

pdfEgzamin ósmoklasisty

pdfTerminy rekrutacji

pdfDowozy szkolne

pdfRegulamin - przedszkole

pdfKalendarz  szkolny

pdfPlan lekcji

pdfDyżury specjalistów

pdfDyżur Dyrektora

pdfZajęcia dodatkowe - kółka

pdfŚwietlice

pdfUbezpieczenia uczniów

pdfWarunki ubezpieczenia

 

Bezpieczeństwo

logo-fdds

ochronadziecka

Etykieta energetyczna

etykieta2

Goście Online

Odwiedza nas 85 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedziło nas

Odsłon artykułów:
2149292