.

Galeria zdjęć - wydarzenia

Dzień Języków Obcych

W tym roku szkolnym po raz pierwszy obchodziliśmy Dzień Języków Obcych. W tym wyjątkowym dniu chcieliśmy podkreślić znaczenie znajomości języków obcych we współczesnym świecie. Każda klasa czynnie uczestniczyła w specjalnie przygotowanej akademii. Uczniowie klas młodszych oraz klasy siódmej zaprezentowali wybrane kraje, ich kulturę i język, przygotowali barwne stroje i tańce. Klasa VI przygotowała przedstawienie Śpiaca królewna (Sleeping Beauty) w języku angielskim, a klasa II gimnazjum Kopciuszek (Aschenputtel) w języku niemieckim. Z niecierpliwością czekamy na obchody tego dnia w kolejnym roku szkolnym.

 

idziennik_logowaniep

bip

box rekrutacja

niemiec

erasmuspluslogo

Do wakacji pozostało:
2
2
8
8
Dni
2
2
3
3
Godzin
1
1
1
1
Minut
4
4
1
1
Sekund

Profilaktycy

Stara wersja strony

stara www

Informator szkolny

 pdfZniszczone książki

pdfProcedura zwolnień z wf

pdfPrzydział sal lekcyjnych

pdfDuplikaty dokumentów

pdfEgzamin gimnazjalny

pdfDowozy szkolne

pdfRegulamin - przedszkole

pdfKalendarz  szkolny

pdfPlan lekcji

pdfDyżury specjalistów

pdfDyżur Dyrektora

pdfZajęcia dodatkowe - kółka

pdfŚwietlice

pdfUbezpieczenia uczniów

pdfWarunki ubezpieczenia

 

Bezpieczeństwo

logo-fdds

ochronadziecka

Etykieta energetyczna

etykieta2

Goście Online

Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedziło nas

Odsłon artykułów:
1951371