Galeria zdjęć - wydarzenia

I Wiosenny Cross w Dąbrowie

Dnia 18 marca odbył się I Wiosenny Cross w Dąbrowie. Organizatorami byli: Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Dąbrowie, Urząd Miejski w Śremie oraz Stowarzyszenie Runners Power. Na starcie zjawiło się 104 uczestników z całej wielkopolski. Bieg odbywał się w trudnych warunkach. Oprócz mrozu zawodnicy mieli do przebiegnięcia 10 km w lasach Nadleśnictwa Babki. Po zakończeniu biegu każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal oraz pakiet startowy. Wręczenie pucharów i nagród odbyło się na boisku szkolnym a potem uczestnicy mogli skosztować grochówki i słodkości przygotowanych przez Radę Rodziców szkoły w Dąbrowie. Za rok impreza będzie kontynuowana z ciekawą, wymagającą trasą biegową.

Marcin Szydłowski

No images found.

idziennik_logowaniep

bip

logo

box rekrutacja

niemiec

erasmuspluslogo

Do końca szkoły pozostało:
8
8
6
6
Dni
1
1
4
4
Godzin
5
5
9
9
Minut
0
0
3
3
Sekund

Profilaktycy

Informator szkolny

pdfRODO

pdfBiblioteka szkolna

 pdfZniszczone książki

pdfProcedura zwolnień z wf

pdfPrzydział sal lekcyjnych

pdfDuplikaty dokumentów

pdfEgzamin gimnazjalny

pdfEgzamin ósmoklasisty

pdfTerminy rekrutacji

pdfDowozy szkolne

pdfRegulamin - przedszkole

pdfKalendarz  szkolny

pdfPlan lekcji

pdfDyżury specjalistów

pdfDyżur Dyrektora

pdfZajęcia dodatkowe - kółka

pdfŚwietlice

pdfUbezpieczenia uczniów

pdfWarunki ubezpieczenia

 

Bezpieczeństwo

logo-fdds

ochronadziecka

Etykieta energetyczna

etykieta2

Goście Online

Odwiedza nas 78 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedziło nas

Odsłon artykułów:
2149287