Galeria zdjęć - wydarzenia

„Rowerem do… ŚREMU"

Dnia 12 maja 2018r. z grupa 29 uczniów z opiekunami Panią Martyną Wawrzynowicz, Honoratą Biesch, Elwirą Cisowską, Panem Darkiem Koluchem i Dyrektorem Marcinem Szydłowskim udała się na rozpoczęcie sezonu rowerowego „Rowerem do… ŚREMU”. Jak zwykle dla bezpieczeństwa wyposażeni byliśmy w szkolne kamizelki odblaskowe i kaski. Nasza trasa biegła od Dąbrowy przez Mechlin, Śrem ulicami Józefa Piłsudskiego, Jana Kilińskiego, Adama Mickiewicza, Gostyńską do GREEN BIKE. Korzystaliśmy tam, gdzie to było możliwe ze szlaku rowerowego . Kolarze spisali się na medal, towarzyszyła nam piękna pogoda i miła atmosfera. Na miejscu skorzystaliśmy z poczęstunku organizatora i licznych konkurencji sprawnościowych. Aktywnie spędziliśmy sobotnie popołudnie. Dziękujemy uczniom za udział, za wspaniały wzór aktywności do naśladowania i wzorowe zachowanie. Opiekunowie.

 

No images found.

idziennik_logowaniep

bip

logo

box rekrutacja

niemiec

erasmuspluslogo

Do końca szkoły pozostało:
8
8
6
6
Dni
1
1
5
5
Godzin
0
0
1
1
Minuta
4
4
2
2
Sekund

Profilaktycy

Informator szkolny

pdfRODO

pdfBiblioteka szkolna

 pdfZniszczone książki

pdfProcedura zwolnień z wf

pdfPrzydział sal lekcyjnych

pdfDuplikaty dokumentów

pdfEgzamin gimnazjalny

pdfEgzamin ósmoklasisty

pdfTerminy rekrutacji

pdfDowozy szkolne

pdfRegulamin - przedszkole

pdfKalendarz  szkolny

pdfPlan lekcji

pdfDyżury specjalistów

pdfDyżur Dyrektora

pdfZajęcia dodatkowe - kółka

pdfŚwietlice

pdfUbezpieczenia uczniów

pdfWarunki ubezpieczenia

 

Bezpieczeństwo

logo-fdds

ochronadziecka

Etykieta energetyczna

etykieta2

Goście Online

Odwiedza nas 41 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedziło nas

Odsłon artykułów:
2149255