Galeria zdjęć - wydarzenia

„Rowerem do… BRODNICY”

Dnia 15 września 2018r. z grupa 21 uczniów z opiekunami Panią Honoratą Biesch, Martą Idkowiak , Julitą Sobiech i Elwirą Cisowską , udała się na zakończenie sezonu rowerowego „Rowerem do… BRODNICY”. Jak zwykle dla bezpieczeństwa wyposażeni byliśmy w szkolne kamizelki odblaskowe i kaski. Nasza trasa biegła z Mechlina , przez Śrem, Górę , Jaszkowo do Brodnicy .Korzystaliśmy tam, gdzie to było możliwe ze szlaku rowerowego . Kolarze spisali się na medal, towarzyszyła nam piękna pogoda i miła atmosfera. Na miejscu skorzystaliśmy z poczęstunku organizatora i licznych konkurencji sprawnościowych. Aktywnie spędziliśmy sobotnie popołudnie. Dziękuję opiekunom i uczniom za udział, za wspaniały wzór aktywności do naśladowania i wzorowe zachowanie.

 

Elwira Cisowska

 

idziennik_logowaniep

bip

logo

box rekrutacja

niemiec

erasmuspluslogo

Do końca szkoły pozostało:
3
3
2
2
Dni
2
2
2
2
Godzin
4
4
8
8
Minut
0
0
4
4
Sekund

Profilaktycy

Informator szkolny

pdfRODO

pdfBiblioteka szkolna

 pdfZniszczone książki

pdfProcedura zwolnień z wf

pdfPrzydział sal lekcyjnych

pdfDuplikaty dokumentów

pdfEgzamin gimnazjalny

pdfEgzamin ósmoklasisty

pdfTerminy rekrutacji

pdfDowozy szkolne

pdfRegulamin - przedszkole

pdfKalendarz  szkolny

pdfPlan lekcji

pdfDyżury specjalistów

pdfDyżur Dyrektora

pdfZajęcia dodatkowe - kółka

pdfŚwietlice

pdfUbezpieczenia uczniów

pdfWarunki ubezpieczenia

 

Bezpieczeństwo

logo-fdds

ochronadziecka

Etykieta energetyczna

etykieta2

Goście Online

Odwiedza nas 44 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedziło nas

Odsłon artykułów:
2163320