Galeria zdjęć - wydarzenia

Rajd pieszy 2018

Nasza szkoła współpracuje z Kołem PTTK OŻ w Śremie i Kołem „Warcianie”. W dniach 21 – 23 września 2018 r. Koło PTTK organizowało kolejną edycję ogólnopolskiego rajdu z hasłem „Śrem z siodełka roweru…” z bazą w Dworze Andrzejówka w Mechlinie. Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w pieszej wersji rajdu i w sobotni poranek 22 września 2018 oglądaliśmy okolice Śremu a raczej Mechlina spacerując ścieżką edukacyjną z Dąbrowy do Mechlina. Towarzyszyli nam Rodzice, za co bardzo im dziękujemy, za przyłączenie się do akcji i aktywny wypoczynek z dziećmi. Dziękujemy też opiekunom Pani Ilonie Pruchnik i Pani Martynie Wawrzynowicz …. Rajd zakończyliśmy ogniskiem. Poczęstunek w postaci kiełbasek, napojów i upominków ufundował Prezes Koła PTTK Florian Kowalski . Dziękujemy ! Zapraszamy uczniów i rodziców do dalszej współpracy z kołem PTTK.

 

Elwira Cisowska

 

idziennik_logowaniep

bip

logo

box rekrutacja

niemiec

erasmuspluslogo

Do końca szkoły pozostało:
3
3
2
2
Dni
2
2
2
2
Godzin
4
4
9
9
Minut
2
2
2
2
Sekund

Profilaktycy

Informator szkolny

pdfRODO

pdfBiblioteka szkolna

 pdfZniszczone książki

pdfProcedura zwolnień z wf

pdfPrzydział sal lekcyjnych

pdfDuplikaty dokumentów

pdfEgzamin gimnazjalny

pdfEgzamin ósmoklasisty

pdfTerminy rekrutacji

pdfDowozy szkolne

pdfRegulamin - przedszkole

pdfKalendarz  szkolny

pdfPlan lekcji

pdfDyżury specjalistów

pdfDyżur Dyrektora

pdfZajęcia dodatkowe - kółka

pdfŚwietlice

pdfUbezpieczenia uczniów

pdfWarunki ubezpieczenia

 

Bezpieczeństwo

logo-fdds

ochronadziecka

Etykieta energetyczna

etykieta2

Goście Online

Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedziło nas

Odsłon artykułów:
2163309