Galeria zdjęć - wydarzenia

Powitanie wiosny

Klasa III, 21 marca tradycyjnie powitała wiosnę topieniem Marzanny i spacerem z gaikiem-maikiem. W czwartek uczniowie klasy III wzięli udział w zajęciach edukacyjnych o wiośnie. Najpierw dzieci usłyszały o dawnych zwyczajach związanych z pożegnaniem zimy i powitaniem wiosny w Wielkopolsce, śpiewały przyśpiewki towarzyszące tym zwyczajom. Jedna grupa wykonała Marzannę inaczej zwaną w Wielkopolsce Śmiercichą, a druga grupa wykonała kolorowy gaik-maik. Ze śpiewem na ustach pożegnali zimę w muzealnym ogrodzie i powitali wiosnę. Następnie uczniowie klasy III wzięli udział w happeningu „WIOSNA” zorganizowanym przez ŚOK. Przy tańcach i śpiewie razem z innymi uczestnikami przywołali wiosnę, wzięli udział w utworzeniu żywego napisu WIOSNA i Aero zdjęciu wykonanym przez drona.

 

idziennik_logowaniep

bip

logo

box rekrutacja

niemiec

erasmuspluslogo

Do końca szkoły pozostało:
3
3
2
2
Dni
2
2
2
2
Godzin
5
5
0
0
Minut
2
2
7
7
Sekund

Profilaktycy

Informator szkolny

pdfRODO

pdfBiblioteka szkolna

 pdfZniszczone książki

pdfProcedura zwolnień z wf

pdfPrzydział sal lekcyjnych

pdfDuplikaty dokumentów

pdfEgzamin gimnazjalny

pdfEgzamin ósmoklasisty

pdfTerminy rekrutacji

pdfDowozy szkolne

pdfRegulamin - przedszkole

pdfKalendarz  szkolny

pdfPlan lekcji

pdfDyżury specjalistów

pdfDyżur Dyrektora

pdfZajęcia dodatkowe - kółka

pdfŚwietlice

pdfUbezpieczenia uczniów

pdfWarunki ubezpieczenia

 

Bezpieczeństwo

logo-fdds

ochronadziecka

Etykieta energetyczna

etykieta2

Goście Online

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedziło nas

Odsłon artykułów:
2163297