Galeria zdjęć - wydarzenia

Powitanie wiosny

Klasa III, 21 marca tradycyjnie powitała wiosnę topieniem Marzanny i spacerem z gaikiem-maikiem. W czwartek uczniowie klasy III wzięli udział w zajęciach edukacyjnych o wiośnie. Najpierw dzieci usłyszały o dawnych zwyczajach związanych z pożegnaniem zimy i powitaniem wiosny w Wielkopolsce, śpiewały przyśpiewki towarzyszące tym zwyczajom. Jedna grupa wykonała Marzannę inaczej zwaną w Wielkopolsce Śmiercichą, a druga grupa wykonała kolorowy gaik-maik. Ze śpiewem na ustach pożegnali zimę w muzealnym ogrodzie i powitali wiosnę. Następnie uczniowie klasy III wzięli udział w happeningu „WIOSNA” zorganizowanym przez ŚOK. Przy tańcach i śpiewie razem z innymi uczestnikami przywołali wiosnę, wzięli udział w utworzeniu żywego napisu WIOSNA i Aero zdjęciu wykonanym przez drona.

 

vulcan

CSW logo

sks

egzamin8

logo

podreczniki 20

Rekrutacja 2021

box rekrutacja

Do wakacji pozostało:
2
2
0
0
8
8
Dni
1
1
9
9
Godzin
4
4
7
7
Minut
4
4
4
4
Sekund

Profilaktycy

bip

Informator szkolny

pdfBiblioteka szkolna

 pdfZniszczone książki

pdfProcedura zwolnień z wf

pdfŚwietlice

pdfPrzydział sal lekcyjnych

pdfDuplikaty dokumentów

pdfDowozy szkolne (excel)

pdfKalendarz  szkolny

pdfPlan lekcji

pdfDyżury specjalistów

pdfDyżur Dyrektora

pdfZajęcia dodatkowe 

pdfUbezpieczenia uczniów

pdfWarunki ubezpieczenia

 

Bezpieczeństwo

logo-fdds

ochronadziecka

Telefon zaufania

Plakat Telefon Zaufania

Goście Online

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedziło nas

Odsłon artykułów:
3096362