Galeria zdjęć - wydarzenia

Mecz Lech Poznań - Jagielonia Białystok

                     W piątek 20 września uczniowie naszej szkoły wraz z rodzicami udali się na mecz Ekstraklasy Piłkarskiej Lech Poznań – Jagielonia Białystok. Mecz odbywał się o godz. 18:00. Wszyscy uczniowie ubrani w barwy „Kolejorza” dopingowali mecz, który uznawany był jako hit kolejki. Po 90 minutach gry, mecz zakończył się wynikiem 1:1 co na pewno nie zadowalał obie strony. Bramkę dla gości strzelił Klimala a wyrównanie dla poznańskiego klubu padło po bramce z rzutu karnego. Szczęśliwym wykonawcą jedenastki był napastnik Lecha Paweł Tomczyk.

Po super wrażeniach, mocnym dopingu szczęśliwie wróciliśmy do domu. Niebawem zorganizujemy ponownie wyjazd na mecz piłkarski. W sezonie wiosenno – letnim gościliśmy na stadionie Unii Leszno na meczach Ekstraligi żużla. Teraz czas na emocje piłkarskie.

                                                                                       Marcin Szydłowski

 

 

vulcan

CSW logo

sks

egzamin8

logo

podreczniki 20

Rekrutacja 2021

box rekrutacja

Do wakacji pozostało:
2
2
0
0
8
8
Dni
2
2
0
0
Godzin
2
2
1
1
Minut
0
0
2
2
Sekund

Profilaktycy

bip

Informator szkolny

pdfBiblioteka szkolna

 pdfZniszczone książki

pdfProcedura zwolnień z wf

pdfŚwietlice

pdfPrzydział sal lekcyjnych

pdfDuplikaty dokumentów

pdfDowozy szkolne (excel)

pdfKalendarz  szkolny

pdfPlan lekcji

pdfDyżury specjalistów

pdfDyżur Dyrektora

pdfZajęcia dodatkowe 

pdfUbezpieczenia uczniów

pdfWarunki ubezpieczenia

 

Bezpieczeństwo

logo-fdds

ochronadziecka

Telefon zaufania

Plakat Telefon Zaufania

Goście Online

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedziło nas

Odsłon artykułów:
3096326