Galeria zdjęć - wydarzenia

Rowerem do……Dolska

                     W sobotę 21 września 2019 r. odbył się rajd rowerowy uczniów naszej szkoły do Dolska. Rajd odbywał się w ramach imprezy „Rowerem do…..”. Corocznie impreza organizowana jest przez Unię Gospodarczą Regionu Śremskiego. W tym roku mija 20 lat od pierwszej edycji tych spotkań na otwarcie i zakończenie sezonu. Z tej okazji Burmistrz Śremu Pan Adam Lewandowski, który stoi na czele Stowarzyszenia podziękował wszystkim za tyle lat wspólnych akcji rowerowych. Dzięki temu możemy poznawać lepiej wszystkie gminy powiatu śremskiego. Z okazji 20 lecia organizatorzy ufundowali olbrzymi tort, który podzielony został na wszystkich uczestników. Dodatkowo w menu kulinarnym była grochówka wojskowa. Dla wszystkich dzieci przewidziane były konkursy sprawnościowe z nagrodami. Nasi uczniowie mimo przebytych kilometrów wrócili zadowoleni i czekają do wiosny na kolejną edycję. Opiekunami w czasie wycieczki byli Pani Joanna Przekop oraz dyrektor placówki. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w rajdzie.

                                                                                       Marcin Szydłowski

 

  

vulcan

CSW logo

sks

egzamin8

logo

podreczniki 20

Rekrutacja 2021

box rekrutacja

Do wakacji pozostało:
2
2
0
0
8
8
Dni
2
2
0
0
Godzin
0
0
2
2
Minut
1
1
5
5
Sekund

Profilaktycy

bip

Informator szkolny

pdfBiblioteka szkolna

 pdfZniszczone książki

pdfProcedura zwolnień z wf

pdfŚwietlice

pdfPrzydział sal lekcyjnych

pdfDuplikaty dokumentów

pdfDowozy szkolne (excel)

pdfKalendarz  szkolny

pdfPlan lekcji

pdfDyżury specjalistów

pdfDyżur Dyrektora

pdfZajęcia dodatkowe 

pdfUbezpieczenia uczniów

pdfWarunki ubezpieczenia

 

Bezpieczeństwo

logo-fdds

ochronadziecka

Telefon zaufania

Plakat Telefon Zaufania

Goście Online

Odwiedza nas 34 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedziło nas

Odsłon artykułów:
3096348