Galeria zdjęć - wydarzenia

Gminny Konkurs Pięknego Czytania w Języku Niemieckim

        5 grudnia w naszej szkole odbył się Gminny Konkurs Pięknego Czytania w Języku Niemieckim pod Honorowym Patronatem Burmistrza Śremu. W konkursie wzięli udział uczniowie ósmych klas szkół podstawowych gminy Śrem. Każdy uczestnik konkursu przygotował prezentację dwóch wybranych przez siebie wierszy. I miejsce zajął uczeń naszej szkoły Wojciech Dudek, II miejsce zajęły Julia Krawczyk z SP w Bodzyniewie i Zuzanna Zastrożna ze Szkoły Podstawowej w Krzyżanowie, natomiast III miejsca – Alicja Katafiasz i Amelia Andrzejewska z SP nr1 w Śremie. Wyróżnienia otrzymali: Julia Ogrodowska z SP w Bodzyniewie i Weronika Czarnecka z SP 4 w Śremie. Nagrody ufundowała gmina Śrem.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!

 

vulcan

CSW logo

sks

egzamin8

logo

podreczniki 20

Rekrutacja 2021

box rekrutacja

Do wakacji pozostało:
2
2
0
0
8
8
Dni
2
2
0
0
Godzin
1
1
2
2
Minut
5
5
6
6
Sekund

Profilaktycy

bip

Informator szkolny

pdfBiblioteka szkolna

 pdfZniszczone książki

pdfProcedura zwolnień z wf

pdfŚwietlice

pdfPrzydział sal lekcyjnych

pdfDuplikaty dokumentów

pdfDowozy szkolne (excel)

pdfKalendarz  szkolny

pdfPlan lekcji

pdfDyżury specjalistów

pdfDyżur Dyrektora

pdfZajęcia dodatkowe 

pdfUbezpieczenia uczniów

pdfWarunki ubezpieczenia

 

Bezpieczeństwo

logo-fdds

ochronadziecka

Telefon zaufania

Plakat Telefon Zaufania

Goście Online

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedziło nas

Odsłon artykułów:
3096335